18 Nisan 2013 Perşembe

Penis halkası nedir? ne işe yarar?

Penis halkasıPenis halkalarını görmeyenler için resmedelim. Penis halkaları gerçekten halkadır ve incedir. Penislere takılan bu halkalar, kanın peniste kalmasını sağlayıp daha uzun ereksiyon olmayı sağlamakla beraber cinsel ilişkinin süresini arttırmaktadır. Penis halkaları çeşit olarak ikiye ayrılmaktadır titreşimli ve titreşimsiz olmak üzere.

Titreşimli penis halkaları

  Titreşimli penis halkaları pil ile çalışır ve penise takılır. Titreşimli olan bu penis halkaları daha fazla haz alınması için kullanılır. Titreşen penislerde hem erkekler hem de bayanlar daha fazla zevk almaktadır. Erkeklerde ve bayanlarda cinsel hormonları daha fazla etkileyerek cinselliği daha fazla aktivite eder ve cinsel hazzı arttırır.

  Titreşimli penis halkaları kullanırken dikkatli olunması gerekmektedir. Kullanıldıktan sonra bol sabun ve su ile temizlenmelidir. Çünkü cinsel ilişki sırasında kirlenecektir ve bu ürünlerin temiz kullanımı oldukça önemlidir.
Titreşimli penis halkaları alırken dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü bu ürünler genelde plastik ve silikon türevlerinden üretilmektedir. Ancak tıbbi olarak tene uygun cinsel ürünler kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde penislerde ya da vajinalarda dermatolojik sıkıntı yaşayabilir tensel sorun cinsel soruna dönüşebilir. Bu yüzden bu ürünleri satın almadan önce kesinlikle sağlık bakanlığından onayının olmasına dikkat ediniz. Sağlık bakanlığı onayı bulunmayan titreşimli penis halkalarını satın almamanızı öneriyoruz. Aksi halde yan etkilerinin olması olasıdır.

Normal penis halkaları

  Normal penis halkasını kullanmanın etkisi, erkeklerde penisin daha fazla kan ile dolması ve dolan kanın da çıkmamasını sağlamaktır. Normal penis halkaları cinsel ilişkilerin süresini arttırmayı amaçlar ve sertleşen penisin yumuşama süresini azaltır.

  Penis halkalarının he iki çeşidi de her penis uygun büyüklükte olmaktadır. Genel de plastik ve silikon türevlerinden yapılan bu ürünlerin elastik yapısı vardır ve her penis boyutuna göre üretilmektedir. Bu yüzden alacağınız penis halkasının boyutu olmamaktadır ve standart şekilde üretilmektedir.
Normal penis halkası almadan önce alacağınız ürünün sağlık bakanlığından onayının olmasına dikkat ediniz. Çünkü penisinize ve partnerinizin vajinasına değecek olan ürünün, tensel etkileşimlere girmeyen plastik ve silikon türevlerinden üretilmesi gerekmektedir. Bu özelliğinin olmasına dikkat ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder